Tähelepanu! Kahjuks on Eesti apteekidesse müügile jõudnud ümber pakendatud pakendiga Lepu Medical`i kiirtestid 1tk testipakendis.  Apteekidesse müügile jõudnud pakend on tarnija poolt ümberpakendatud ning selle sisu tootja poolt kontrollimata. Tootja on keelanud oma tooteid ümber pakendada!  Originaalpakend peab olema varustatud kahe turvakleebisega ning sertifikaadinumbriga, mille alusel on võimalik tootja kodulehel kontrollida toote autentsust. Vt. https://www.medreto.ee/covid-19-kiirtestid/ Lepu Medical`i SARS-Cov2 antigeeni kiirtest nüüd lisaks professionaalse kasutamise CE sertifikaadile ka Euroopa CE sertifikaat iseseisvaks koduseks kasutamiseks. (CE 0197).  
Medreto OÜ pälvinud AS Creditinfo Eesti tunnustuse  “Edukas Eesti Ettevõte 2011-2020” mis näitab, et ettevõte on suutnud 10 aastat järjepidevalt hoida stabiilselt kõrget A-grupi krediidireitingut.
_________________________________________________________________________________________ Medreto OÜ liitus Eesti e-kaubanduse liiduga. 04.05.2021 _________________________________________________________________________________________ Biomeditsiinitehnoloogia doktor Rainis Venta käis Ringvaate saates koroona antigeeni teste tutvustamas: LINK, 1.04.2021.
_________________________________________________________________________________________ Rainis Venta: kiirtestide kõrvalejätmine oleks fataalselt rumal otsus LINK ,15. märts 2021, 12:41
 

Nakkushaiguste kiirtestid on pandeemiate ohjamisel vähemalt sama olulised tööriistad, kui seda on maskid või desovahendid, kirjutab biomeditsiinitehnoloogia ekspert Rainis Venta.
Kiirtestid võimaldavad tuvastada kõrgelt nakkusohtlikke inimesi nii töökollektiivis, ühistranspordis kui ka koolis. See aitab ennetada nakkuse levikut supernakatajate kaudu suurtes kollektiivides. Kuna kiirtestid peavad olema kiired ja lihtsasti kasutatavad, siis ei saagi need olla sama tundlikud kui laboratoorsed RT-PCR testid. Kuid see ei ole ka nende testide juures vajalik – eesmärgiks on eelkõige tuvastada kõrgelt nakkavad inimesed, mitte diagnoosida, kas inimene on terve või mitte.
Seega kiirtestid ei ole mitte laboratoorsete testide asendajad, vaid väga väärtuslik lisa, mis õige kommunikatsiooni ja massilise kättesaadavuse korral tooksid nakatumisnäitaja alla kiiremini kui maski kandmine või osalised kogunemispiirangud. .........
SARS-CoV-2 antigeeni kiirtestid lastele iseseisvaks testimiseks.
SARS-CoV-2-Schnelltests für Laien ante portasLINK

BERLIN - 28.01.2021, 17:55 UHR 
Beijing Lepu Medical Technology Co. Ltd antigeeni kiirtest on saanud aprillis 2021. a Saksamaa Terviseametilt (BfArM) eriloa testi koduseks kasutamiseks.
Lepu Antigen Test Kits Approved by BfArM for Self-testing LINKOn March 23